Průvodce základními prohlížečovými hrami. Nováčci v tomto oboru se dozvědí potřebné informace, pokročilí si mohou odnést náměty na další hry. Zahrajte si skvělé hry bez instalování, ve svém prohlížeči, a zdarma. Na všechny prohlížečové hry vede přímý odkaz ke snadnému hraní.
Velmi zajímavě provedená hra s principem již dlouho známým od populárních her Travian, Divoké kmeny atd. Tedy vytvořit si prostředky, postavit armádu a být nejsilnějším v celém svém okolí.
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Začáteční hrádek ve hře goodgame empire
Nejdříve malý hrádek a něco málo surovin do začátku. Postupným drancováním a získáváním surovin z dolů si můžete postavit pořádný hrad. Tato prohlížečová hra nabízí nespočet možností jakým stylem hrát.
Spousta různých úkolů doplňuje chod hry a chuť pokračovat. Postupnými úkoly navíc získáte další zkušenosti a znalost ovládání hry. Pozitivní je, že úkoly nedokončíte během dne. Během plnění se plní i vaše sklady v rámci odměn.
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Přehled úkolů z prohlížečové hry goodgame empire
Jak se hra snaží zaujmout a udržet vás co nejdéle, nabízí bonusové věci. Např. ztracený poklad, který se po nějaké době objeví a klikem seberete bonus. Kromě bonusů přijde i rozhodování. Vaši stráže chytí zloděje a vy si můžete vybrat zda ho pustit nebo popravit. Vojáky verbujete v kasárnách, ale můžete navštívit tábor se žoldnéry, kteří se rádi přidají do vaší armády.
Kasárny

Kasárny

Jak vypadají kasárny na začátku hry
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Již pokročilý hrad z teto prohližečové hry
Hra je celosvětová takže aktuálně hrajete se všemi hráči z celého světa. Nemůže se tedy stát, že by kolem vás bylo prázdno. Díky mediální podpoře je o počet hráčů dobře zajištěno.
Mapa okolí

Mapa okolí

Mapa nejbližšího okolí odkud se posílají útoky
Dobývání hradu

Dobývání hradu

Takto vypadá dobývání hradu ve hře goodgame empire
Důležitým prvkem jsou útoky. Ty však nekončí, jak jsme již zvyklí, pouze odesláním vojska z tábořiště, ale dále pokračujete strategií obkličování a obléhání nepřátelských pevností.
Ty nejlepší prohlížečové hry v češtině, které byste určitě měli zkusit. Ke každé hře je uveden výstižný popisek. Na každou hru vedou přímé odkazy bez přesměrování a vyskakovacích oken. Jsou zde zastoupeny všechny kategorie strategie, RPG, simulace, takže si každý hráč vybere co mu vyhovuje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one