Průvodce základními prohlížečovými hrami. Nováčci v tomto oboru se dozvědí potřebné informace, pokročilí si mohou odnést náměty na další hry. Zahrajte si skvělé hry bez instalování, ve svém prohlížeči, a zdarma. Na všechny prohlížečové hry vede přímý odkaz ke snadnému hraní.
Jedna z nejpovedenějších strategických online her. Bez problémů konkuruje hrám jako je Travian nebo Divoké kmeny. Je populární mezi hráči z celého světa a snad si ji zkusíte i vy. S nádechem antiky řešíte všechny dřívější problémy. Stavba města. Rekrutace armády. Rozšiřování dalších kolonií. Nejdříve na vás čeká prázdná vesnička, ze které můžete vybudovat rozsáhlé impérium. Začínajícím hráčům velmi pomůže rychlý a snadno pochopitelný tutoriál. Začátek hry je velmi rychlý ve snaze každého zaujmout a postupem času se tempo lehce snižuje.
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Online prohlížečová hra - Ikariam
Jak již bylo řečeno první záběry jsou na prázdnou vesnici s předpřipravenými parcelami pro určité budovy. První širší měřítko ukazuje celý ostrov, na kterém se daná vesnice nachází.
Na každém začátečním ostrově se objevují reální hráči i barbarské vesnice. Mezi některými hráči se skrývá spolubojovník, ale někteří můžou představovat i hlavního soupeře.
Vše záleží na diplomacii a síle armády. Každý takový ostrov je bohatý na určitou surovinu. Proto dávejte pozor při obsazování a získejte si místo na ostrově s potřebnou surovinou. Na ostrově se také nachází památník některého z bohů, kteří vám dávají bonusy.
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Online prohlížečová strategie - Ikariam
V této onlinové hře je nejdůležitějším prvkem armáda. Pokud jí nebudete věnovat dostatečnou pozornost, očekávejte, že se stanete farmou některého ze silnějších hráčů. Hra umožňuje nákup výhod za opravdové peníze, takže jestli nezaplatíte tučnou částku, těžko se budete dostávat na první pozice.
Budovy ikariamu

Budovy ikariamu

Online prohlížečová hra v češtině
Další důležitým prvkem je budova akademie, která zkoumá nové technologie, díky kterým můžete občas svůj boj vyhrát. Hra neumožňuje stavět pouze pěší armádu a v docích si tavíte svojí flotilu. Navíc si zde můžete vystavět i kolonizační lodě, které rozšíří vaše panství.
Hru má ve svých rukách společnost Gameforge s bohatou minulostí. Nejznámější jejich hry jsou Ogame, Gladiatus a právě zmiňovaný Ikariam. Tato společnost působí na celém internetu i v několika jazycích, takže pokud vám nestačí počtem nebo kvalitou místních hráčů, můžete si zkusit i některý z větších zahraničních serverů.
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Browser hra - Ikariam
Ty nejlepší prohlížečové hry v češtině, které byste určitě měli zkusit. Ke každé hře je uveden výstižný popisek. Na každou hru vedou přímé odkazy bez přesměrování a vyskakovacích oken. Jsou zde zastoupeny všechny kategorie strategie, RPG, simulace, takže si každý hráč vybere co mu vyhovuje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one