Průvodce základními prohlížečovými hrami. Nováčci v tomto oboru se dozvědí potřebné informace, pokročilí si mohou odnést náměty na další hry. Zahrajte si skvělé hry bez instalování, ve svém prohlížeči, a zdarma. Na všechny prohlížečové hry vede přímý odkaz ke snadnému hraní.
Již žádné dlouhé a otravné instalování. Žádné utrácení za hraní hry. Světoznámá hra Might and magic vstupuje na trh s prohlížečovými hry. Nyní s ještě lepší grafikou a bez potřeby skvělého počítače. Navíc s nabídkou kooperativního modu, který vás nijak neomezuje, ale usnadňuje hru a nabízí možnost hrát s přáteli nebo si nové udělat. Tato skvělá online prohlížečová hra běží v platformě flash, pouze za pomoci internetového prohlížeče. Stačí tedy se jen zaregistrovat a již hrajete. Hra je v plnohodnotné češtině, takže budete rozumět každému slovu.
Jako v každé hře je nejprve potřeba si vybrat za koho hrát. Tato prohlížečová hra nabízí 2 naprosto různé charaktery. Rytíř - hlavním atributem je obrovská síla. Ta ovlivňujevaší armádu, která tak dostává bonus k útoku a obraně. K tomu ještě povzbuzuje své bojovníky různými povely. Klerik - Zástupce kněží Svaté říše. Ke svému boji užívá mocných kouzel. Je schopen očarovat i své bojovníky a tím je chránit nebo oživovat.
Klerik

Klerik

Charakter klerik ve hře might and magic
Rytíř

Rytíř

Charakter rytíř ze hry might and magic
Aby hra Might and magic byla více variabilní, máte možnost vybrat si své jméno, pohlaví a jeden ze tří různých portrétů. K tomu si ještě můžete vybrat barvu svého bojovníka.
Výběr postavy

Výběr postavy

Možnosti charakteru ve hře might and magic
Na první pohled tato prohlížečová hra nabízí nespočet možností, ale tutoriál, který vás ze začátku provází hrou, vše ukáže a pak je ovládání úplná hračka. Vzhledem k tomu, že se hraje jen prostředictvím prohlížeče, je grafika velice zdařilá a ovládání pohodlné.
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Takto vypadá rozhraní této prohlížečové hry
Plnění úkolů

Plnění úkolů

Online prohlížečová hra v češtině
Plnění úkolů je hlavní myšlenkou hry. Než začnete s objevováním země,musíte splnit alespoň několik základních úkolů, aby se vám otevřel přístup po celé říši.
A konečně se dostávám k hlavnímu bodu. K bitvě. Bojujete proti různým stvořením, každá skupina má vlastní útočnou sílu, takže byste měli vždy dobře zvážit, zda máte šanci na výhru. Jestli vám přijde boj přiliš jednoduchý, stačí si přepnout obtížnost. Tím získate i bonus na zkušenosti a větší šanci na získání artefaktu. Samotný boj je velmi jednoduchý, ale když budte mít špatnou taktiku, tak vás protivník nenchá jen tak vyhrát. Celá bitva je rozdělena do několika kol a v dolním rohu je již předem vidět, jak boj bude probíhat. Je tedy dobré si některé kroky propočíta dopředu. Každá bojová jednotka má svojí speciální schopnost, kterou může použít za určitý počet kol.
Výzva k boji

Výzva k boji

Boj ve hře might and magic
Bojování

Bojování

Systém boje v této prohlížečové hře
Statistiky boje

Statistiky boje

Konečný výsledek po boji
Po každé bitvě se spočítají ztráty a umřelí vojáci již nejsou schopni vás následovat do dalších bitev.Rozmýšlejte tedy pozorně jakou strategii použijete.
I tato prohlížečová hra má svůj vlastní příběh, který vás bude doprovázet během celé hry. Podle něj se i odvíjejí úkoly, které následně dostanete a již předem lehce můžete odhadnout, co vás vlastně čeká.
Příběh

Příběh

Začátek příběhu hry might and magic
Might and magic není jen pobíhání po říší, zabíjení nestvůr a plnění úkolů. Velice důležité je založit si své město, které postupně rozšiřujete. Město je hlavním přijmem peněz, když vybíráte daně. Ve svém městě také nabíráte nové bojovníky do své skupiny. Rozhodně se tedy vyplatí téměř všechny suroviny ihned investovat do města.
Město

Město

Důležitým prvkem je stavba města
Ty nejlepší prohlížečové hry v češtině, které byste určitě měli zkusit. Ke každé hře je uveden výstižný popisek. Na každou hru vedou přímé odkazy bez přesměrování a vyskakovacích oken. Jsou zde zastoupeny všechny kategorie strategie, RPG, simulace, takže si každý hráč vybere co mu vyhovuje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one