Průvodce základními prohlížečovými hrami. Nováčci v tomto oboru se dozvědí potřebné informace, pokročilí si mohou odnést náměty na další hry. Zahrajte si skvělé hry bez instalování, ve svém prohlížeči, a zdarma. Na všechny prohlížečové hry vede přímý odkaz ke snadnému hraní.
Pokud vás již nebaví válečné hry, kde nevíte dne ani hodiny, zda tu vaší vesničku někdo nevykradl, či dokonce nedobyl, zkuste určitě tuto hru. Jedná se o pěkně provedenou, oddechovou hru z dob středověku.
Vžijte se do role slavného kolonizátora tamní doby. Přijíždíte totiž na pustý ostrov, kde jsou pouze stromy, keře a holé pláně. Jediné co máte je přístav. Vaším úkolem je postavit fungující a prosperující město, ve kterém budou obyvatelé spokojení. Úplný oddech vás nečeká, protože pokud zvolíte špatnou strategii v pořadí výstavby budov, bude vás to stát drahocenný čas a posun ve hře bude velmi pomalý.
Anno online

Anno online

Online prohlížečová hra v češtině
Jako v každé hře je zde tutoriál. Napoví co a kde máte udělat a podle něj se naučí hrát i úplný amatér. Projde s vámi několik základních kroků, jak ve hře uspět. Podle úrovně charakteru se pak odemykají stále nové budovy, zvyšují požadavky obyvatel a později už dá práci vymyslet strategii fungujícího města.
Anno online

Anno online

Screen ze hry Anno online
Tržiště

Tržiště

Online hra
Jednou z nejdůležitějších budov je tržiště. Místní sem chodí nakupovat potřebné suroviny, které vy nashromáždíte. Tím se stává bod hlavního přijmu. Čím více obyvatel pak máte, tím více peněz se uskladní ve vaší kase. Ovšem aby to nebylo až tak jednoduché, tržiště má své pole působnosti. Rozmýšlejte tedy kam ho postavíte.
Jako kolonizátor jste vysláni nějakým královstvím. To pravidelně zásobuje vaší kolonii. Ale suroviny neposílá jen tak zadarmo. Mají své žádosti, kterých se musíte držet. Občas chtějí poslat nějakou surovinu, odměnou za to získáte nějaké to zlato. Především jim jde o růst kolonie a tak se úkoly pohybují hlavně kolem zvyšovaní počtu obyvatel.
Růst města

Růst města

Anno online - prohlížečová hra
Časem se kolonie rozrůstá v malé městečko. Požadavků jes stále víc a je škoda nevyužít potenciálu budov, které rozšiřují obydlí. Pro výstavbu lepšího obydlí, potřebujete mít v dosahu všechny všechny potřebné produkční budovy. Stavět můžete i ve stromech, které však zníčíte a můžete si snížit produkci dřevorubců.
Anno online

Anno online

Strategická prohlížečová hra
Online hra

Online hra

Anno online v češtině
Ty nejlepší prohlížečové hry v češtině, které byste určitě měli zkusit. Ke každé hře je uveden výstižný popisek. Na každou hru vedou přímé odkazy bez přesměrování a vyskakovacích oken. Jsou zde zastoupeny všechny kategorie strategie, RPG, simulace, takže si každý hráč vybere co mu vyhovuje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one