Průvodce základními prohlížečovými hrami. Nováčci v tomto oboru se dozvědí potřebné informace, pokročilí si mohou odnést náměty na další hry. Zahrajte si skvělé hry bez instalování, ve svém prohlížeči, a zdarma. Na všechny prohlížečové hry vede přímý odkaz ke snadnému hraní.
Velmi stará ale nadčasová a skvělá prohlížečová hra - Travian. Stále více hráčů se přiklání k této a hře a díky veliké komunitě se mohou konat dokonce celosvětové šampionáty a světy se přidávají také často.
Travian nabízí mnohem víc nežsi hrát za vesnici, kterou dostanete na začátku. Celou vesnici si totiž musíte vytvořit sami, dle svých uvážení a strategií. Pokud vyznáváte jen jednu strategii máte v této prohlížečové hře možnost výběru různých národů, s různými bonusy a můžete se tak odlišit od ostatních.
Každá rasa má svoje výhody i nevýhody. Galové jsou výteční obránci, ovšem pokud se chystáte útočit, budete na tom muset zamakat.
Travian hra

Travian hra

Galové v prohlížečové hře travian
Pokud se chcete specializovat na rozvoj vesnic, pak jsou tu Římané. Jsou to nejlepší stavaři a mají silné jednotky, ovšem dost drahé.
Římané

Římané

Národ Římané ve hře Travian
Pokud máte dostatek času na tuto prohlížečovou hru a rádi útočíte, jsou v možnosti Travianu Germáni. Silné a levné jednotky vám zajistí slušnou kořist.
Germáni

Germáni

Online strategická hra - Travian
Dobře rozmýšlejte jakou strategii chcete hrát, protože během hry národ již nelze změnit.
Suroviná pole jsou nejdůležitější částí. Pokud nerabujete okolní vesnice, musíte mít z čeho uživit vojsko i z čeho ho stavět. Při obsazování je možné získat pole v jiném rozložení. Pokud tedy potřebujete hlavně jednu surovinu, pak se vyplatí získat si pole dle potřeb.
Hlavní osada, ve které stavíte vešekerou infrastrukturu. Kromě shromaždiště můžete budovy stavět libovolně a vytvořit si tak vlastní námět vesnice. Doporučuji další získané vesnice stavět jako tu první.
Surovinová pole

Surovinová pole

Prohlížečová hra Travian
Osada

Osada

Hlavní osada ve hře Travian
Denní úkoly

Denní úkoly

Za splnění dostanete suroviny
Pokud vás nebaví jen útočit a stavět budovy, jsou tu denní úkoly. Je to forma výzvy, zda dokážete splnit úplně všechny, navíc získáte slušné odměny, které pomohou v rozvoji vesnice.
Pro různorodost hry máte k dispozici hrdinu. Vžijte se do něj, udělejte si vzhled jaký se vám líbí, upravujte bonusy podle strategie, kterou uplatňujete. Útočte po boku armády a nebo naopak braňte svojí vesnici.
Hrdinu si můžete i vybavovat různými předměty z výprav, které uskutečníte v této prohlížečové hře. Získáte tak sílu, rychlost nebo zdraví, které určitě pomůže ve válce s různými aliancemi.
Hrdina

Hrdina

Sestavte si vlastního hrdinu
Předměty

Předměty

Předměty pro hrdinu v prohlížečové hře Travian
Ty nejlepší prohlížečové hry v češtině, které byste určitě měli zkusit. Ke každé hře je uveden výstižný popisek. Na každou hru vedou přímé odkazy bez přesměrování a vyskakovacích oken. Jsou zde zastoupeny všechny kategorie strategie, RPG, simulace, takže si každý hráč vybere co mu vyhovuje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one