Průvodce základními prohlížečovými hrami. Nováčci v tomto oboru se dozvědí potřebné informace, pokročilí si mohou odnést náměty na další hry. Zahrajte si skvělé hry bez instalování, ve svém prohlížeči, a zdarma. Na všechny prohlížečové hry vede přímý odkaz ke snadnému hraní.
Vesmírná hra Ogame je již nějakou dobu, ale určitě se najdou tací, kteří tuto skvělou hru nehráli. Princip hry je stejný jako u všech dalších strategií, ale svým vesmírným námětem je jen jedna z mála. Oproti ostatním, časově náročným hrám, mám tato hra omezenost počtu kolonizovaných planet na deset. Nestane se tedy, že strávíte většinu času jen obstaráváním účtu, pokud si nechcete zaplatit prémiový účet.
Každá planeta svojí rozlohu a tím i určuje maximální zastavenou plochu. Rozmýšlejte tedy co a kde postavíte. Všech deset planet je lehce nakliknutelných z úvodního zobrazení hry. K planetám je možné obsadit okolní družice a tím získat několik surovin navíc.
Vesmírná hra

Vesmírná hra

Online strategická prohlížečová hra ogame
Základem každé strategické hry, alespoň na začátek, jsou surovinové doly. Ogame nabízí důl na kovy, důl na krystaly, syntetizér deuteria a nejdůležitější částí je zdroj energie. Bez energie nemáte možnost stavět další budovy a tím se stává planeta nepoužitelná.
Surovinová pole

Surovinová pole

Online strategická hra
V této prohlížečové hře jsou velice důležité továrny. Každou budovu můžete rozšiřovat na vyšší úroveň a získat tak její bonus. Každá továrna má svoje specifikace. Můžetesi postavit továrny na roboty, výzkumné laboratoře, hangáry a další. Je zde využíván systém stavebního stromu, tedy pokud chcete postavit nějakou budovu, musíte nějdříve vystavi na úrovně požadované továrny.
Tovární budovy

Tovární budovy

Online prohlížečová hra v češtině
Výzkum

Výzkum

Vesmírná hra ogame
Ve hře Ogame je důležitý výzkum. Každá nová vyzkoumaná technologie umožňuje další vymoženosti. Otevírají se další letouny, zlepšuje se jejich rychlost a palebná síla, zvyšuje se odolnost obrany a i její palebná síla.
V celém vesmíru je rozsáhlé pokrytí různých galaxií. Na začátku začínáte v jedné z nich i s okolními hráči, se kterými následně můžete bojovat bok po boku nebo proti sobě. Tato online prohlížečová hra umožňuje kolonizovat planety i z jiných galaxií a vybírat si tak planety podle vhodnosti, např s vyšší zastavitelnou plochou. Pokud budete hlídat okolní galaxie, můžete si všimnout vesmírného odpadu, který se vygeneruje jako zbytek po válce a jestli máte připravené lodě, můžete ho vytěžit.
Celá galaxie

Celá galaxie

Nejlepší vesmírná hra
Obrana planety

Obrana planety

Vesmírná strategická prohlížečová hra ogame
Nedílnou částí je i obrana, pokud vás někdo napadne, budete rádi,že jste investovali nějaké ty suroviny do obrany. K výstavbě jsou možné raketomety, impulzní dělá, malý a velký štít a další. Bez obrany nemáte moc šancí uspět a pokud využívate satelity pro zisk energie, rozlučte se i s energií, protože vám je protivníci zničí.
Ty nejlepší prohlížečové hry v češtině, které byste určitě měli zkusit. Ke každé hře je uveden výstižný popisek. Na každou hru vedou přímé odkazy bez přesměrování a vyskakovacích oken. Jsou zde zastoupeny všechny kategorie strategie, RPG, simulace, takže si každý hráč vybere co mu vyhovuje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one