Průvodce základními prohlížečovými hrami. Nováčci v tomto oboru se dozvědí potřebné informace, pokročilí si mohou odnést náměty na další hry. Zahrajte si skvělé hry bez instalování, ve svém prohlížeči, a zdarma. Na všechny prohlížečové hry vede přímý odkaz ke snadnému hraní.
Po nových vylepšeních a různých updatech vznikla velice oblíbená hra Bigfarm z dílny Goodgamestudio. Základem je flash a tím je zaručena kvalita grafiky a skvělá ovladatelnost hry. I když se jedná o flash, poradí si s tím i pomalejší počítače s pomalejším připojením.
Bigfarm je farmářská hra. Každý, koho baví výstavba vlastního podniku a posouvání se směrem vzhůru napříč různými žebříčky. U her tohoto typu je pozitivní, že pokud nemáte čas a vrátíte se později, s účtem se nic nestane a můžete pokračovat, kde jste skončili.
Snahou hry je zaujmout. Je nastaven tutoriál, který vás provede základy a ukáže jak je ovládání jednoduché a intuitivní. Začátek je velice rychlý, máte dost potřebných prostředků a výstavby trvají jen pár minut, levely skáčí jeden za druhým a otevírají se nové možnosti.Tento trend se postupem obrátí.
Big farm

Big farm

prohlížečová hra big farm
Levelování

Levelování

Levelování v prohlížečové hře big farm
Levelování je velmi důležité. Každý takový level představuje nové možnosti a výzvy. Otevírají se nové budovy nebo již postavené okolní stavby. I další úkoly zadávají. Ty je důležité plnit, protože dostanete různé odměny a tím se i urychlí postup celého herní dění.
Nejprve malý plácek určený k výstavbě, postupem času se může vyčistit křoví a rozšířit tak parcelu. Pro zvýšení cílů a zaktraktivnění hry jsou zde okolní budovy. Každá má svojí vlastnost a je odemčená až po dosažení určitého levelu. Každá budova přináší nové možnosti do této úspěšné online prohlížečové hry.
Online hra

Online hra

Ukázka ze hry big farm
Různé časové omezené výzvy se zajímavými odměnami zvyšují zajímavost hry. Každá výzva má svůj příběh a většinou se jedná o nějakou dobročinnou akci.
Výzvy ve hře

Výzvy ve hře

Online prohlížečová hra v češtině
V garáži se staví stroje, které přidávají bonus a zvyšují tím efektivitu pracovníků a další výhody. Než si ale postavíte první traktůrek, musíte nasbírat požadováné materiály.
Strojový park

Strojový park

Stroje v online hře big farm
Aby se tato prohlížečová hra neomrzela, jsou tu různé budovy, které se odemykají až postupně. Tím máte určité cíle. Například odemknutí přístavu na 16. levelu. Tato budova přináší veliké výhody a slušný přísun peněz. Navíc dostanete bonus když naplníte celou loď před tím, než odjede.
Lodní přístav

Lodní přístav

Přístav přináší do hry big farm velké výhody
Zvýhodnění hry

Zvýhodnění hry

Reálné peníze přinášejí spoustu výhod
Pokud vám nevadí do hry investovat reálné peníze, hra big farm nabízí v průběhu celé hry různé akce a výhodné balíčky, které se určitě vyplatí koupit. Dostanete se tak rychleji na vyšší příčky.
Ty nejlepší prohlížečové hry v češtině, které byste určitě měli zkusit. Ke každé hře je uveden výstižný popisek. Na každou hru vedou přímé odkazy bez přesměrování a vyskakovacích oken. Jsou zde zastoupeny všechny kategorie strategie, RPG, simulace, takže si každý hráč vybere co mu vyhovuje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one