Průvodce základními prohlížečovými hrami. Nováčci v tomto oboru se dozvědí potřebné informace, pokročilí si mohou odnést náměty na další hry. Zahrajte si skvělé hry bez instalování, ve svém prohlížeči, a zdarma. Na všechny prohlížečové hry vede přímý odkaz ke snadnému hraní.
Skvělá, již nějaký rok zaběhlá a velice oblíbená, manažerská hra z oblasti fotbalu. Čeká vás vše, co opravdový manažer fotbalového týmu musí dělat. Tato prohlížečová hra je v češtině, ale hraje se s hráči po celém světě na jednom serveru.
Liga

Liga

Online manažerská hra goalunited
Když začínáte, jste zapsáni do ligy s hráči stejné národnosti a podobných kvalit týmu. K úspěšnému hraní dostanete základní sestavu, se kterou můžete naložit jak uznáte za vhodné. Hráče můžete prodávat, pokud máte peníze tak i kupovat.
Když se seznámíte s vaším týmem už chybí jen nastavit sestavu. Je zde spousta možností zvolení strategie a rozmístění hráčů. Můžete si nastavit podle svého systému hraní a podleprotihráčů útočné,obrané a další. Je možné si vytvořit speciální
Sestava

Sestava

Online prohlížečová hra - goalunited
sestavu pro přátelské zápasy a celkem tři šablony pro běžnou hru, které před každým zápasem libovolně měníte.
Trénink

Trénink

Nastavení tréninku v goalunited
K úspěšné a kvalitní hře, potřebujete nejdříve tvrdý trénink. Postupně se vám uvolňují sloty, takže můžete v jeden den trénovat více věcí. V první části trénujete sestavy dále kvalitu pozice a poté další vlastnosti hráčů.
Trénink lze nastavit pouze den dopředu, s prémiovým účtem si nastavíte na celý týden a stále se automaticky nastavuje náplň tréninku.
Velmi důležitou součástí této prohlížečové hry je zázemí stadionu. K dispozici je rozsáhlý pozemek, na kterém si stavíte stadion,parkování,gastronomii a další. Příjem ze vstupenek může hrát hlavní roli v rozpočtu, takže se vyplatí investovat do stadionu. Důležitá je také výstavba lékařskéhocentra pro rychlejší zotavování z herních zranění. Úrovně budov se odemykají stoupáním vašeho osobního levelu.
Stadion

Stadion

Zázemí stadionuze hry goalunited
Zaměstnanci

Zaměstnanci

Pomocníci do této prohlížečové hry
Bez zaměstnanců se neobejde žádný tým, a proto byste i vy měli nějaké zaplatit. Výplaty zaměstnanců odchází na konci každého týdne a to automaticky. Můžete zaměstnat trenéry pro různé pozice i specialisty bez kterých se neobejdete. Nezapomeňte na zvyšování úrovně zaměstnance, protože jenom kvalitní dá větší bonusy. Během hry také ztrácí morálku a tím svojí efektivitu. Řešením je sáhnout hlouběji do kapsy a zvýšit jim plat.
Dorost

Dorost

Prohlířečová hra goalunited
Také se nezapomeňte dostatečně věnovat svému dorostu. S kvalitním dorostem máte zajištěny nástupce hráčů, kteří už mají odehráno. Můžete tak ušetřit velké peníze, protože nákup kvalitních hráčů bývá nad rámec rozpočtu. A jestli budou mladí dorostenci navíc, fotbalový trh si je nechá a ještě dostanete nějaké peníze.
Hlavním příjmem celé hry jsou vaši sponzoři. Vyjednávejte s nimi o lepší podmínky a vyberte si jednoho, který nejvíce odpovídá vašemu stylu hry.Nabídky nových sponzorů se objevují každý pátek.
Sponzoři

Sponzoři

Hlavní příjem v této hře
Pohár

Pohár

Celosvětové zápasy ve hře
Protože je tato prohlížečová hra internacionální, konají se zde různé poháry o mistry světa. Přihlásíte se za stát, pro který chcete hrát a pokud jako celek vyhrajete, dostáváte různé odměny.
Ty nejlepší prohlížečové hry v češtině, které byste určitě měli zkusit. Ke každé hře je uveden výstižný popisek. Na každou hru vedou přímé odkazy bez přesměrování a vyskakovacích oken. Jsou zde zastoupeny všechny kategorie strategie, RPG, simulace, takže si každý hráč vybere co mu vyhovuje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one