Průvodce základními prohlížečovými hrami. Nováčci v tomto oboru se dozvědí potřebné informace, pokročilí si mohou odnést náměty na další hry. Zahrajte si skvělé hry bez instalování, ve svém prohlížeči, a zdarma. Na všechny prohlížečové hry vede přímý odkaz ke snadnému hraní.
Goodgame empire
Goodgame empire

Goodgame empire

online strategická prohlížečová hra
Goodgame empire je jednou z nejnovějších strategických her na českém webu. Svým smyslem hry je velice podobná divokým kmenům, ale obohacena o lepší grafiku a další různé vychytávky. Nejde o nic jiného, než ze základního, malého hradu postavit velmoc, které se budou bát všichni v okolí. Tato hra je válečná a pokud si chcete jen stavět baráčky, tak si raději stáhněte sim city.
Anno game
Anno game

Anno game

Populární prohlížečová strategie
Skvěle graficky propracovaná prohlížečová hra, které může málo která konkurovat. Ocitáte se v roli osadníka a jako Kryštof Kolumbus připlouváte na neobydlenou zemi. Vaším úkolem je toto území co nejrychleji zcivilizovat a obsadit i další, okolní ostrovy. V tom můžou vypomáhat různé aliance a interakce s ostatními hráči.
Big farm
Big farm

Big farm

Online prohlížečová hra v češtině
Tato prohlížečová hra je jedna z nejnovějších. Svojí grafikou a možnostmi konkuruje již zaběhlým hrám.
Strýček George vám zanechal svoji farmu, která je však v příšerném stavu. Opravte farmu, získejte prostředky od zákazníků a vybudujte si nové farmářské impérium. Pozvěte své kamarády, navzájem si pomáhejte a dostaňte se tak do nejvyšších pozic v žebříčku.
Travian
Obrázek Travian

Obrázek Travian

Strategická prohlížečová hra - Travian
Skvělá a řadu let zaběhlá strategická prohlížečová hra - Travian. Vyberte si jeden ze tří národů podle vaší strategie a začněte dobývat svět. Postaví jako první vaše aliance div světa a vyhraje tak? Pokud toto není dostatečná výzva, zaregistrujte se do šampionátu a zápaste s hráči po celém světě.
Railnation
Railnation

Railnation

Online vlaky
Jako hlavní manažer vlakové společnosti ovládáte celou svojí hru. Kolik si vyděláte a jak budete úspěšní záleží pouze na vás. Nastavte cesty vlaků, zkoumejte nové, vylepšujte je a staňte se tak nejobávanějším strojvůdcem široko daleko.
Goalunited
Goalunited

Goalunited

Prohlížečová hra - goalunited
Novodobá hra z dílny traviangames. Neotřelá manažerská hra z prostředí fotbalu. Vyzkoušejte si roli manažera ze všech pohledů. Ze základní sestavy, kterou máte na začátek, je snahou vytrénovat nebo nakoupit lepší hráče a dostat se tak do vyšších lig, vyhrávat pravidelné poháry atd.
Might and magic heroes online
Might and magic

Might and magic

Online prohlížečová hra v češtině
Skvělá a známá hra od ubisoftu, přenesená z CD do vašeho prohlížeče. Již žádné instalování, žádné kupování hry. Jen bezplatná registrace a hra rovnou běží. Navíc v lepším grafickém rozhraní než kdy dříve. Pozvěte své kamarády a zdolávejte všechny překážky společně.
Forge of empires
Forge of empire

Forge of empire

Online strategie
Velmi podobná hra stylu divokých kmenů -> vybudovat si svoje město nashromáždit armádu a vydrancovat celé své okolí. Rozdíl je jen v příběhu, který se odehrává v pozdější době. Jedná se tedy o běžnou prohlížečovou hru s náplní strategie, takových již je zavedeno víc.
SFgame
SFgame

SFgame

Prohlížečová hra
SF game (celým jménem shakes and fidget game) je parodií na velice rozšířenou online hru World of warcraft. Příběh vypráví o dvou hrdinech, jejichž jména jsou již v názvu. Vyberte si charakter postavy, který vám vyhovuje. Nastavte si vzhled, jaký se vám bude líbit. A vydejte se cestou hlavních hrdinů. V postupu dostáváte různé úkoly a cestu znepříjemňují různé příšery. Dokážete porazit všechny hlavní bosse?
Ikariam

Ikariam

Prohlížečová hra Ikariam
Ikariam je jednou z nejlepších, nejpropracovanějších a nejhranějších strategií na českém webu. Základem hry je rozvinout svojí začáteční vesnici, hlavně suroviny a vojenské budovy. Během hry se snažíte kolonizovat co nejvíce dalších vesnic a porazit tak okolní konkurující hráče.
Prohlížečové hry se staly populární již od svých počátků. Jejich velikou výhodou totiž je, že se nemusí instalovat do počítače. Nevyžadují tedy veliké nároky ani nezabírají žádné místo na paměti. Navíc je můžete hrát odkudkoliv, kde máte přístup k internetu. K tomu stačí mít pouze obyčejný internetový prohlížeč.
Prohlížečové hry se díky své popularitě stále vyvíjejí. Dříve byly jen textové a dnes se můžeme těšit i z flashové platformy. Hry tak vypadají kvalitou jako běžné, které se musejí instalovat. Navíc v prohlížečových hrách je budoucnost, kterou již dnes můžeme pociťovat např od společnosti Ubisoft.
Stahováním pirátských kopií a následným crackováním na plnou verzi, přicházejí společnosti o své peníze. Proto většina her je pouze na konzole jako je PS, Wii, Xbox atd. Ubisoft našel svojí cestu na trhu prohlížečových her. Hráčům tak nabídne skvělé hry zdarma, když má někdo zájem, může si připlatit prémium.
Nyní je výběr her opravdu rozsáhlý. Zasahuje do všech herních žánrů a díky tomu si každý může vybrat svojí oblíbenou.
Každý rok přibývá spousta nových prohlížečových her. Smyslem tohoto portálu je vybírat ty nejlepší a nabídnout je aktivním hráčům. Pokud vás zajímá vývoj těchto her navštěvujte i nadále tento web.
Ty nejlepší prohlížečové hry v češtině, které byste určitě měli zkusit. Ke každé hře je uveden výstižný popisek. Na každou hru vedou přímé odkazy bez přesměrování a vyskakovacích oken. Jsou zde zastoupeny všechny kategorie strategie, RPG, simulace, takže si každý hráč vybere co mu vyhovuje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one