Průvodce základními prohlížečovými hrami. Nováčci v tomto oboru se dozvědí potřebné informace, pokročilí si mohou odnést náměty na další hry. Zahrajte si skvělé hry bez instalování, ve svém prohlížeči, a zdarma. Na všechny prohlížečové hry vede přímý odkaz ke snadnému hraní.
Konečně hra pro všechny milovníky vláčků. Pokud máte rádi vláčky, určitě si přijdete na své. V této online strategické hře se staráte o veškerý transport.
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Browser hra - railnation
Při registraci si vyberete své město a vše začíná. Vaším úkolem je zásobovat toto město požadovanými surovinami. V této hře není cílem rivalita a předhánět se. Důležitá je zde spolupráce s ostatními hráči.
Hra je rozdělena do 6 epoch. Během této doby se snažíte dostat své město do top 10. Pokud se vám to povede hra pokračuje, pokud ale ne, tím hra končí a můžete se zaregistrovat na další svět.
Každou epochou přicházejí nové vylepšení a lokomotivy, které zkoumáte v laboratoři. Proto je tato budova velice důležitá. Každé vylepšení přináší výzkumné body za kratší dobu. Ve výzkumném stromu si vylepšíte lokomotivu a pak si jí můžete přidat do vozového parku.
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Online strategická hra - Rail nation
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Online prohlížečová hra railnation
Důležitou částí hry je vaše nádraží. Každý má vlastní a je jen na něm do čeho zainvestuje. Jsou zde budovy pro zisk, ale i pro infrastrukturu a výzkum. Pro osobní růst je velmi důležité se o své nádraží dobře starat a vylepšovat ho.
V možnostech máte i kancelář, kde máte statistiky transportu, přehled o soutěžích a aukce licencí. Dobrá licence může úplně změnit váš příjem.
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Browser game railnation
Vozový park

Vozový park

Online prohlížečová hra railnation
Ty nejlepší prohlížečové hry v češtině, které byste určitě měli zkusit. Ke každé hře je uveden výstižný popisek. Na každou hru vedou přímé odkazy bez přesměrování a vyskakovacích oken. Jsou zde zastoupeny všechny kategorie strategie, RPG, simulace, takže si každý hráč vybere co mu vyhovuje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one