Průvodce základními prohlížečovými hrami. Nováčci v tomto oboru se dozvědí potřebné informace, pokročilí si mohou odnést náměty na další hry. Zahrajte si skvělé hry bez instalování, ve svém prohlížeči, a zdarma. Na všechny prohlížečové hry vede přímý odkaz ke snadnému hraní.
Velmi populární rpg prohlížečová hra v češtině i jiných jazycích. Základem je flash, takže ovládání i grafika je velice populární. Svojí snahou parodovat známou hru world of warcraft, se jedná o jedinečnou a originální hru.

Již začátek hry nabízí možnost vytvoření vlastního charakteru. Na výběr je z: lovce,válečníka a kouzelníka. Další možností je výběr libovolného vzhledu. Díky spoustě variací si určitě vytvoříte hrdinu dle vlastních představ.
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Online prohlížečová hra v češtině - shakes and fidget
Pro válečníka je důležitá síla a výdrž, proto byste měli zainvestovat hlavně do těchto atributů. Jako zbraň používá různorodé meče a štít, kterým může bránit útoky ostatních válečníků a lovců. Vyznačuje se velkým množstvím životů.
Lovec má nejdůležitější aspekt obratnost. Svou obratností zvyšuje útok a možnost vyhnout se útoku dalších lovců a válečníků. K útoku využívá různé luky, kuše nebo legendární pistole.
Kouzelník má nejvyšší útok ze všech. Na úkor této výhody má také nejméně životů. Jeho útokům není možné se vyhnout ani je odrazit štítem. Svá kouzla vysílá ze kouzelnických holí.
Důležitým faktorem je levelování postavy, protože za každý level dostáváte bonus k důležitým atributům. Pro dosažení dalších zkušeností přijímáte různé úkoly v hospodě a následně bojujete s různými příšerami.
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Online rpg hra shakes and fidget
Za každou dostanete nějaké peníze a zkušenosti pro další level, je i šance na obdržení nějakého předmětu.
Záběr ze hry

Záběr ze hry

Online browser hra
Hlavním úkolem je porážet bosse z podzemí. Mají ovšem vysoké levely a každý má svůj hlavní atribut, proto některé lze porazit snadněji a některé nejde vůbec. Je vysoká šance, že z každého padne nějaký legendární předmět. Na 100% padne předmět vždy z posledního levelu podzemí, které se během levelování vaší postavy odemykají.
Mimo to každý poražený boss naděli velké množství peněz a hlavně zkušeností pro další boj. Špicí je porazit věž, ve které vám pomáhají pomocníci. Je ale nutné je nejdříve pořádně vybavit a porazit tak všechna patra.
Hru doprovázej základní obchody, kde můžete občas zachytit obzvláště dobrý předmět. Ve stájích lze zakoupit zvíře, které urychlí čekání na dokončení dalšího dobrodružství a díky tomu jich jde uskutečnit více.

V aréně se dají poměřit síly s ostatními hráči a ukořistit jejich našetřené peníze. Pokud to je pro někoho stále málo, přidejte se do cechu. V dobrém cechu dostáváte bonusy na zkušenosti a peníze. Navíc ti z nejvyšších pozic mohou začít válku s ostatním cechem a poměřit tak síly svých hráčů. Úplným bonbonkem jsou cechovní podzemí, kde se snažíte jako cech porazit velmi silnou příšeru.
Ty nejlepší prohlížečové hry v češtině, které byste určitě měli zkusit. Ke každé hře je uveden výstižný popisek. Na každou hru vedou přímé odkazy bez přesměrování a vyskakovacích oken. Jsou zde zastoupeny všechny kategorie strategie, RPG, simulace, takže si každý hráč vybere co mu vyhovuje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one